אודות image
YAPA - Your administrative professional assistant 

המשימה העיקרית שלנו היא להקל על נטל המשימות והאחריות היומיומית שלעתים קרובות מכבידה על עסקים, מה שמאפשר לבעלי עסקים להתמקד בכישורי הליבה שלהם ובעצם הסיבה שהם הקימו את המיזמים שלהם.
הלקוחות שלנו חוו תוצאות יוצאות דופן כתוצאה משותפות איתנו. הם הצליחו לא רק להגדיל את הרווחים שלהם אלא גם לנהל ביעילות את הזמן שלהם, לייעל את תהליכי העבודה שלהם ולהטמיע מערכות אוטומטיות בתוך הפעילות שלהם.

אנו מתגאים בכך שאנו מציעים מגוון מקיף של שירותים, כולם זמינים בנוחות תחת קורת גג אחת, הנמסרים על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם.

המטרה שלנו היא להבטיח שהעסק שלך יוכל להתקדם ולפרוח, בזמן שאתה יכול להתרכז במה שחשוב באמת. עבור כל עסק ועסק שאנו עובדים איתו, אנו יוצרים תכנית תמיכה וסיוע מותאמת אישית המתפתחת בהתאם לצרכים המשתנים של העסק.
אנו מאמינים בגישה דינמית לניהול, המבטיחה שתמיד תקבלו פתרונות מהירים, יעילים ובזמן אמת לכל אתגר או בעיה שעלולה להתעורר.
צוות המומחים שלנו מחויב לספק לך שירות איכותי, תוך מתן עדיפות להצלחת העסק שלך מעל הכל.

בראש הצוות עומדת קוראל אנגלשטיין, מייסדת החברה, בעלת תואר ראשון במנהל עסקים והסמכות מקצועיות בניהול מסדי נתונים, ניתוח מערכות וניהול מערכות מידע. עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בתפעול וניהול.
קוראל מילאה תפקידי מפתח בחברות בולטות בתעשיית ההיי-טק בישראל. בין תפקידיה עסקה ב:
  • מנתחת מערכות מידע ומנהלת פרויקטים בכירה ברמדור ואמדוקס
  • מנהלת מערכות מידע בסקיילייף ובגילת תקשורת
  • יועצת בכירה למערכות מידע בפרויקט תבל בביטוח לאומי
  • הקמה של מערכות מיחשוב ותשתיות, הכרות מעמיקה עם מערכות CRM, SAP
  • הקמה וניהול בהצלחה של עסקים עצמאיים
במהלך הקריירה שלה, צברה מומחיות במיטוב ושיפור תהליכי עבודה קיימים, ניהול תקציב, ניתוח ובקרה, קשרי ספקים ולקוחות, ויצירת מצגות ודוחות מקיפים ומשפיעים.

בחברתנו, אנו מחויבים לחולל שינוי חיובי בתפעול העסקי ובניהולך, ולאפשר לך לשגשג בשוק תחרותי. עם המומחיות, המסירות וההתמקדות שלנו בשביעות רצון הלקוחות, אנו מבטיחים שירות יוצא דופן המתאים לצרכים העסקיים הייחודיים שלך.

תנו לנו לטפל במורכבויות של ניהול העסק, תוך התרכזות בהשגת היעדים ובהנעת העסק שלך קדימה. ההצלחה שלך היא לא רק המטרה שלנו אלא בראש סדר העדיפויות שלנו.